Biała Zima 2020 - Morsowanie dla dzieci i młodzieży

8 lutego, 2020

W najbliższą sobotę wraz z rozpoczynającymi się feriami „Biała Zima 2020 w Naszym mieście Mosir Opole oraz Morsy Opole przygotowali wyjątkowe wydarzenie. Morsowanie da dzieci i młodzieży w fabryce endorfin.
Udział w wydarzeniu jest darmowy i dla Wszystkich bezwzględny na wiek.

Morsowanie w Opolu odbywa się już 13 sezon i na początku było tylko kilku śmiałków. Na chwilę obecną z takiej formy relaksu i regeneracji korzysta tygodniowo kilkadziesiąt śmiałków.

Zaraziłam Morsowaniem Swoje dzieci które na początku weszły tylko do kolan, ale za chwilę już odważnie weszły całe do lodowatej wody. Od tego momentu dzieci praktycznie nie chorują a wszystkie infekcje przychodzą łagodniej.
Jak zauważyła dzieci po takich kąpielach dostają pozytywny zastrzyk energii po czym wyciszają się, mają lepszy humor i lepiej śpią opowiada opolanka.

Morsowanie odbędzie się w sobotę na kąpielisku Bolko w Opolu o godz. 11:00

Jeśli nie uda Wam się dołączyć do śmiałków w sobotę to MORSY OPOLE zapraszają w każdą niedzielę o godzi.11 gdzie można skorzystać z mroźnych kąpieli pod okiem doświadczonych Mosrów.

Dla tych którzy nie wiedzą co daje Morsowanie:
min. wzrost naturalnej odporności, stymulacja układu krwionośnego, regeneracja mięśni i rekonwalescencja po kontuzjach, spalanie tkanki tłuszczowej, ujędrnianie ciała i redukcja cellulitu, poprawa nastroju.

Patronem medialnym wydarzenia jest ROZRYWKOWE OPOLSKIE.
Relacje znajdziecie na oficjalnej stronie FB/Rozrywkoweopolskie.pl oraz FB/MorsyOpole