DISCOPLEX A4 - Pietna

Discoplex A4 w Pietnej koło Krapkowic to nowoczesny i profesjonalnie funkcjonujący kompleks rozrywkowy. Dzięki potężnej powierzchni jest jednym z największych klubów w Europie (wielkością ustępuje jedynie największym klubom na Ibizie). Bogate doświadczenie w organizacji imprez, doskonała muzyka i bezpieczeństwo bawiących się to główne atuty, które sprawiają, iż miejsce to jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez klubowiczów w Polsce. Jako jedyny klub na Opolszczyźnie Discoplex A4 składa się z4, a już niebawem 5 niezależnych parkietów dostosowanych muzycznie i wizualnie do oczekiwań szerokiego grona klubowiczów. Ponadto w obrębie kompleksu funkcjonuje 9 barów, 2 restauracje i obszerne parkingi, w tym także parking strzeżony.

W czasie imprez duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo bawiących się, stąd też przy wejściu do klubu obowiązuje szczegółowa selekcja (pod uwagę brany jest wiek i ubiór), a bezpieczną zabawę gwarantuje profesjonalna ochrona i system monitoringu zbudowany z ponad 70 kamer. W klubie, poza wyznaczonymi miejscami, obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dla bezpieczeństwa i komfortu gości klub podzielony został na 2 strefy przeznaczone dla osób spełniających kryteria wiekowe:

- Sala Koncertowa (Klubowa) i R'N'B wstęp od lat 16,

- Sala Disco-Dance i Black & White wstęp od lat 21,

W czasie weekendowych imprez w A4 na klubowiczów czeka mnóstwo atrakcji - najlepsza imprezowa muzyka prezentowana przez najlepszych DJ’ów, koncerty największych gwiazd muzyki rozrywkowej, doskonałe nagłośnienie (systemy firmy BOSE) i oświetlenie (CLAY PAKY/GLP), pokazy laserowe (unikatowy w skali europejskiej laser dużej mocy firmy LOBO), pełna klimatyzacja, efekty pirotechniczne, a także system wyrzutni CO2 (efekt szybkiego schładzania).

„Imprezy Dużego Formatu” w A4 to niezapomniane muzyczno-wizualne show tworzone z myślą o Was drodzy klubowicze i przede wszystkim z Waszym udziałem! Gorąco zapraszamy - dołączajcie do naszej imprezowej społeczności! Kolejna okazja już w najbliższy weekend :)

Opinie

    Brak opinii

Dodaj swoją opinię

Szczegóły

Telefon:
601 941 854
Adres:
PIETNA ul.Krapkowicka 1a
WWW:
www.discoplexa4.pl/
Dojazd:
Link do mapy