Retro - Alternatywny Klub Muzyczny

Alternatywny klub muzyczny w Namysłowie. Położony niemalże w samym centrum miasta przy ulicy Partyzantów 1 (budynek Banku ING - koło wiaduktu kolejowego).
Przyciąga zwolenników dobrej zabawy dawką unikalnych brzmień i rytmów oraz stylowym wnętrzem. Nasz klub pozwala odnaleźć się pośród propozycji, jakie serwuje nocne życie Namysłowa. Klimatyczne pomieszczenia wypełnione dźwiękami różnej muzyki przyciągają swą formą i niepowtarzalnym klimatem.
W Retro znajdziesz esencję tego co w nocnym klimacie liczy się najbardziej- płynne połączenie dobrej muzyki roznoszącej się po niebanalnie zaaranżowanych wnętrzach, grę świateł i wizualizacji nadającej pomieszczeniom jedyny w swoim rodzaju charakter. Nie brakuje tutaj również szerokiego asortymentu drinków serwowanych przez naszą ekipę barmańską.
Gościmy u nas DJ'ów, wokalistów, oraz instrumentalistów. Regularnie organizowane soundsystemy i koncerty zaspokoją pragnienie popychające w kierunku dobrej muzyki.
Chcąc spędzić niezapomniane chwile w szczególnych wnętrzach rozpieranych energetycznymi dźwiękami w otoczeniu znajomych dajemy gościom możliwość rezerwacji loży i stolików dla 4 – 15 osób.
W okresie letnim do dyspozycji gości oddajemy ogródek, w którym można delektować się niepowtarzalnymi koktajlami, sokami oraz innymi napojami.
Posiadamy własny parking dla potrzeb klientów, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie klubu.
Retro to nowa odsłona muzyki klubowej i granej na żywo, opakowanej w niepowtarzalny design, przenosząca w inny wymiar doznań na mapie Namysłowa.

Opinie

    Brak opinii

Dodaj swoją opinię

Szczegóły

Telefon:
788 512 708
Adres:
Partyzantów 1 Namysłów
WWW:
www.retro-namyslow.wixsite.com/retro