MECHANICZNA POMARAŃCZA - K-Koźle

600m2 doskonale zaadoptowanej pow.w stylu Kubrickowskiej Pomarańczy:)
Do klubu wchodzimy z poziomu parteru, znajdują się tu toalety oraz szatnia dla gości.
Schodami wchodzimy na poziom +1, gdzie znajduje się okazała sala ze strefą do tańczenia( profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie) z wygodnymi lożami oraz stolikami z miejscami siedzącymi. Tutaj także znajduję się loża VIP dla ok.12-14 osób- idealna do organizacji urodzin bądź innych spotkań towarzyskich ;). Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego baru.
Po przejściu strefy tanecznej dochodzimy do drugiego, 9metrowego baru, gdzie czeka na Nas miła obsługa, serwująca wyśmienite alkoholowe i bezalkoholowe koktajle.
W drugiej części lokalu znajduje się VIP room, który jest w stanie ugościć około 20 osób. Pomieszczenie to jest wyposażone w profesjonalną wentylację, dzięki której osoby palące nie muszą opuszczać pomieszczenia, gdyż jednocześnie nie przeszkadzają osobom niepalącym. VIP room jest jedynym miejscem zamykanym od środka, posiada wygodne, stylowe kanapy oraz nastrojowe oświetlenie, dzięki czemu jest chętnie wynajmowany pod takie imprezy jak wieczory panieńskie czy kawalerskie ;)
Jesteśmy pewni, że Mechaniczna Pomarańcza sprosta Państwa oczekiwaniom.
Zapraszamy :)

Opinie

    Brak opinii

Dodaj swoją opinię

Szczegóły

Telefon:
790 673 724
Adres:
Kędzierzyn Koźle pl.Gwardii Ludowej 9
WWW:
www.facebook.com/MechanicznaPomaranczaKedzierzynKozle
Dojazd:
Link do mapy